3 wrz

Płytki Tubądzin – od zera do milionera

Grupa Tubądzin oferuje szeroki asortyment płytek ceramicznych dla ludzi poszukujących unikatowych rozwiązań.

Bogata oferta

O marce można powiedzieć, że jest stylistą osobliwych wnętrz, a nie zwykłym producentem płytek. To dzięki płytkom z Tubądzina można kreować przestrzeń, która gustownie i elegancko wyróżnia się od innych. W skład marki wchodzi aż pięć linii produktowych: Tubądzin, Colour – płytki w dużym formacie o soczystych kolorach, Pastele – stworzona do zastosowań inwestycyjnych, spełniająca wiele dodatkowych norm, Majolika – inspirowana ceramiką wytwarzaną w basenie Morza Śródziemnego oraz autorska submarka Tubądzin – kreacja Maciej Zień, stworzona ręką słynnego projektanta mody.

Oferta dla naszych klientów

Nasi klienci mogą liczyć na szeroką ofertę produktów Grupy Tubądzin.

Pierwszą z nich są płytki Tubądzin, które swoją tradycja i kultura uświetnią klasyczne wnętrza. Przez swoją grację i elegancję doskonale podkreślą również nowoczesne pomieszczenia w gustowny sposób. Dla osób bardziej wymagających Grupa Tubądzin przy naszym udziale oferuje płytki łazienkowe z widokiem na szeroki las w czerni i bieli czy ocean i rafę koralową, a wszystko ujęte w formie fotografii! Inspiracją dla Państwo mogą być przykładowe aranżacje dostępne w poniższych zakładkach produktowych. Znajdą w nich Państwo wiele rozwiązań stylizacyjnych.

Alternatywą dla chłodnych czy ciepłych, ale nowoczesnych wnętrz może być kolekcja Tubądzin Wood. Płytki łazienkowe stylizowane są na naturalne drewno. Zachowują jednak one właściwości ceramiki, co w połączeniu pozwala na ocieplenie pomieszczenia naturalną barwą drewna i wykorzystanie walorów praktycznych ceramiki – wytrzymałość, odporność na wilgoć.

Nasz kolejną ofertą dla Państwa jest kolekcja Rustic Grupy Tubądzin. Jest to również kolekcja drewnopodobna o nieco innych możliwościach aranżacyjnych. Za racji, że żadne słowa nie oddadzą piękna kolekcji i nie zastąpią efektu zdjęć, to zapraszamy do naszych przykładowych aranżacji znajdujących się poniżej.

Na wypadek pytań o dostępność poszczególnych produktów czy kolekcji jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy to kontaktu za pomocą zakładki kontakt, telefonicznie lub zachęcamy do odwiedzin naszego Salonu łazienek.

Płytki Tubądzin – od zera do milionera

Grupa Tubądzin jest jednym z czołowych producentów płytek ceramicznych i liderem innowacji. Od momentu założenia w 1983 roku konsekwentnie rozwija swoją linię produktową. Uznany producent bazuje na własnych zakładach produkcyjnych, w których produkuje płytki spełniające najwyższe standardy europejskie. Dzięki nieustannemu rozwojowi i pracy nad jakością firma była wielokrotnie nagradzana jako producent płytek w Polsce i na arenie międzynarodowej. Poznaj renomowanego producenta – Grupa Tubądzin

Początki imperium ceramicznego

Grupa Tubądzin została założona 1983 roku przez Andrzeja Wodzyńskiego i Adama Kaźmierskiego w Bartochowie. Klienci szybko docenili wysoką jakość oferowanej ceramiki i firma uruchomiła zakłady produkcyjne w Tubądzinie oraz Ozorkowie. W 2016 roku po ekspansji na rynki europejskie firma otworzyła fabrykę w Sieradzu. Obecnie firma Tubądzin korzysta z własnych zakładów i laboratoriów, co powoduje, że prezentuje innowacyjne rozwiązania technologiczne niespotykane na światową skalę. Dowód? Jako jedna z 12 firm na świecie otrzymała w 1994 roku kredyt od Banku Światowego na 2,5 mln dolarów na rozwój. Aby otrzymać taki kredy, musiała wykazać się niespotykaną wręcz innowacyjnością. Tubądzin chętnie nawiązuje również relacje biznesowe z sektorem naukowym. Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie, Politechnika Łódzka czy warszawski Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych to najważniejsze ośrodki, z którymi Grupa Tubądzin współpracowała do tej pory.

Światowy gigant

Grupa Tubądzin dzięki nieustannemu rozwojowi rozkwitła i obsługuje ok. 30 rynków ceramicznych. Produkty marki są eksportowane do takich krajów jak: Austria, Belgia, Białoruś, Bułgaria, Czechy, Estonia, Francja, Grecja, Holandia, Irlandia, Kazachstan, Litwa, Łotwa, Niemcy, Mołdawia Norwegia, Rosja, Rumunia, Słowacja, Szwecja, Ukraina, Wielka Brytania, Węgry. Współpracuje z ponad 100 hurtowniami i ponad 1000 sklepów. Skąd takie uznanie w oczach nie tylko polskich przedsiębiorców? Do udziału w projektowaniu czy promocji marki zostali zaproszeni znani projektanci jak Maciej Zień czy Dorota Koziara. Firma docenia nie tylko jakość swoich produktów, ale także nieszablonowe rozwiązania aranżacyjne, oryginalny i subtelny design, czy luksusowe brzmienie obecne w każdym produkcie i detalu.

Źródło : https://wyposazenielazienek.pl/producenci/tubadzin

Napisz Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *